Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Verwijderbare kogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Uitsnijding bumper | Zichtbare uitsparing (aan de achterzijde) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 16,20 kg |
| Montagetijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | MG3 inclusief hybride |
| Productiedatum voertuig | Vanaf februari 2024 |