Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 90 x 35 mm |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 13,40 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes T1 Bestelwagen types 601, 602 en 611 |
| Productiedatum voertuig | Van april 1977 tot februari 1996 |