Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Bestelwagen met MTM van 5T of op voertuigen met wielbasis 43L en LPG-modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Bestelwagen met MTM van 5T of op voertuigen met wielbasis 43L en LPG-modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 27 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes Sprinter Bestelwagen met enkele wielen en zonder treeplank type 906, en een MTM van 3.0T, 3.5T of 4.6T, met een wielbasis van 32, 37 of 43 |
| Productiedatum voertuig | Van april 2006 tot mei 2018 |
Information complémentaire :
Rotule 4 trous possible avec le kit d'extension référence BOS019554 disponible ci-dessous.