Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- LPG-modellen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | LPG-modellen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Nee, treeplank verwijderen |
| Gewicht trekhaak | 27 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mercedes Sprinter Bestelwagen met kort chassis (wielbasis 32) met enkele wielen en treeplank |
| Productiedatum voertuig | Van april 2006 tot mei 2018 |
Informations complémentaires :
• Le marchepied présent sur le véhicule est à transformer, le kit se trouvant en accessoire sera nécessaire
• Rotule 4 trous possible avec le kit référence BOS019554 disponible ci-dessous