Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2800 kg |
| Kogeldruk | 100 |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 17;29 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mercedes Sprinter Plateau enkele wielen 208-316 met wielbasis van 3550 en 4025mm |
| Productiedatum voertuig | Van juli 1995 tot maart 2006 |