Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AMG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | AMG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsnede tot december 1992 en zichtbare uitsnede vanaf januari 1993 |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Mercedes E-Klasse Break (S124) |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1986 tot mei 1996 |