Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- ActiveMatic
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | ActiveMatic |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1230 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 12.3 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Mazda 2 |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2007 tot februari 2015 |