Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Dubbele wielen, TGE zonder treeplank
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Dubbele wielen, TGE zonder treeplank |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 200 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Nee, verwijdering van treeplank |
| Gewicht trekhaak | 29 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | MAN TGE Bestelwagen met enkele wielen en treeplank |
| Productiedatum voertuig | Vanaf Januari 2017 |