| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
|---|---|
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 15.65 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Discovery 2 type LT |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1999 tot december 2004 |