- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Grand Cherokee SRT8, Summit, Trackhawk
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Grand Cherokee SRT8, Summit, Trackhawk |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 175 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18,90 kg |
| Geschikt voertuig | Jeep Grand Cherokee |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2013 tot april 2021 |
| Installatietijd | 2 uur |
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Elk voertuig |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen
AR-100692
Trekhaak Jeep Grand Cherokee (07/13-04/21) Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren)