Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 19,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Jeep Cherokee KJ |
| Productiedatum voertuig | Van april 2001 tot juni 2008 |