Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3175 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 9.90 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Jeep Gladiator |
| Productiedatum voertuig | Vanaf april 2019 |