Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 4x4, LPG, achterklep kipbak en voertuigen met dubbellucht
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 4x4, LPG, achterklep kipbak en voertuigen met dubbellucht |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 27,27 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Iveco Daily Chassis Cabine 35S |
| Productiedatum voertuig | Van mei 1999 tot oktober 2006 |