Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Modellen met optie dwarsbalk en voertuigen met kipbak en elektrische aandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Modellen met optie dwarsbalk en voertuigen met kipbak en elektrische aandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 200 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 27,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Iveco Daily Chassis Cabine 35S met wielbasis van 3450, 3750 en 4100mm inclusief LPG |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2014 |