Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 4x4, LPG en hybride
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 4x4, LPG en hybride |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 31,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Iveco Daily Bestelwagen met dubbellucht (35C / 40C / 45C / 50C) |
| Productiedatum voertuig | Van Oktober 2006 tot December 2010 |