Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 2WD, buisvormige bumper
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 2WD, buisvormige bumper |
|---|---|
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 35,82 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Isuzu D-Max 4x4 met bumper met treeplank |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2007 tot juni 2012 |