Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Vierwielaandrijving en voorwielaandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Vierwielaandrijving en voorwielaandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,2 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Hyundai H1 Satelite/Starex alleen achterwielaandrijving |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1997 tot december 2005 |