Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1950 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 22,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai Trajet |
| Productiedatum voertuig | Vanaf januari 2001 |