Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AdBlue
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | AdBlue |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 15,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai I40 Sedan |
| Productiedatum voertuig | Vanaf november 2011 |