Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- AdBlue
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | AdBlue |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 17,10 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Hyundai I40 Break |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2011 |