Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 700 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 13,80 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Hyundai Atos |
| Productiedatum voertuig | Van februari 1998 tot augustus 2008 |