- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- MTM 4.6 en 5T
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | MTM 4.6 en 5T |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 32 kg |
| Geschikt voertuig | Hyundai H350 Bestelwagen met wielbasis 3670 mm met treeplank en zijdelings uitlaatsysteem |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2015 |
| Installatietijd | 2 uur |
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Elk voertuig |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen
AR-141162
Trekhaak Hyundai H350 Bestelwagen en Chassis (07/15-) Afneembare standaard kogel met gereedschap