Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1400 kg |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,35 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Honda HR-V |
| Productiedatum voertuig | Van april 1999 tot juni 2001 |