| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,40 kg |
| Geschikt voertuig | Honda Civic Tourer |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2014 tot december 2016 |