Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Accord Sedan Type S
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Accord Sedan Type S |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1700 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,85 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Honda Accord Sedan |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2008 tot augustus 2015 |