Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Ford Transit met chassisbalken van 150mm
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Ford Transit met chassisbalken van 150mm |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 28 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Ford Transit met wielbasis 2835 mm inclusief dubbele wielen |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 1991 tot maart 2000 |