Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Econetic, CNG, 2.3L motor en LPG
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Econetic, CNG, 2.3L motor en LPG |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2800 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 18,44 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Ford Transit / Tourneo met of zonder treeplank inclusief 4 wiewaandrijving |
| Productiedatum voertuig | Van april 2000 tot mei 2014 |