Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Ford Transit / Tourneo met dubbele wielen
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Ford Transit / Tourneo met dubbele wielen |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 13,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Ford Transit / Tourneo |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 1991 tot maart 2000 |