Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 20,36 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Ford Transit / Tourneo wielbasis 2835mm alleen inclusief dubbele wielen |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1986 tot maart 2000 |