Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Hybride & Niveaucorrector
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Hybride & Niveaucorrector |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 25,4 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Ford S-Max uitsluitend voor ST-Line, Titanium of Vignale, inclusief handsfree achterklep |
| Productiedatum voertuig | Van September 2015 tot April 2023 |