Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Modellen met achterwielaandrijving (2WD), Modellen met onderrijbeveiliging (XL, XLT)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Modellen met achterwielaandrijving (2WD), Modellen met onderrijbeveiliging (XL, XLT) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard afneembare trekhaakkogel met gereedschap |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 225 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsparing |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 34,20 kg |
| Montagetijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Ford Ranger 4x4 met bumper met treeplank (Limited, Wildtrack) |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2012 tot februari 2022 |