Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Bumper met treeplank, Bumper met dubbele buis
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Bumper met treeplank, Bumper met dubbele buis |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3000 kg |
| Kogeldruk | 125 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 31,62 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Ford Ranger 4x4 met enkele buis bumper |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2004 tot december 2006 |