Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
De Thule EasyFold XT F kan 2 fietsen dragen tot maximaal 60 kg! Hij is geschikt voor elektrische fietsen en fatbikes (door apart verkochte riemen te bestellen).
Gemakkelijk en snel te installeren op uw FIX4BIKE trekhaakkogel dankzij de vergrendelbare bevestigingshendel. Met de EasyFold XT F 2 hebt u toegang tot uw kofferbak dankzij het geïntegreerde kantelmechanisme. Hij is uitgerust met een 13-polige elektrische aansluiting.
De fietsen worden stevig vastgehouden bij de wielen door robuuste getande riemen en op de frames door verstelbare bevestigingsarmen waarvan de klemmen handmatig worden vastgezet (afsluitbaar met een sleutel). Een set riemen, verkrijgbaar als accessoire (AR-150917), maakt het mogelijk om brede wielen van 11,90 cm (fatbikes) vast te zetten.
Deze fietsendrager is geschikt voor fietsen met een maximale framediameter van 8 cm, en een maximale wieldiameter van 7,6 cm. De maximale wielbasis is 130 cm.
Opvouwbaar, bespaart ruimte in uw kofferbak en garage! Het vouwmechanisme en de staal-aluminium legering constructie maken deze fietsendrager licht en veilig.
Ten slotte is deze fietsendrager goedgekeurd volgens de Duitse TÜV-normen, wat de kwaliteit garandeert!
Kantelbaar, vergrendelbaar, opvouwbaar en compatibel met 2 elektrische fietsen (max. 60 kg) en fatbikes via optionele riemen zijn de belangrijkste voordelen van de Thule EasyFold XT F fietsendrager.
| Merk | Thule |
|---|---|
| Aantal fietsen | 2 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg (30 kg per fiets) |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Kantelbare fietsendrager | Ja |
| Opening grote achterklep (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opening achterdeuren (bestelwagens/busjes) | Nee |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Ja |
| Maximale diameter fietsframe | 80 mm |
| Afstand tussen rails (van midden tot midden) | 22 cm |
| Maximale wielbasis | 130 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 11,9 |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Ja |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 17,64 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Zwart/Aluminium |
Le porte-vélos est exclusivement compatible sur les attelages FIX4BIKE.
Un attelage de type FIX4BIKE peut être installé sur les véhicules suivants :
- Mercedes C-Klasse Limousine W205 07.13-
- Mercedes C-Klasse Kombi S205 09.14-
- Mercedes E-Klasse Limousine W213 01.16-
- Mercedes E-Klasse Kombi S213 07.16-
- Mercedes EQC
- Mercedes GLC X253 06.15-
- Mercedes GLC Coupe C253 06.16-
- Mercedes GLE W166 04.15-10.18
- Mercedes GLE Coupe C292 03.15-10.19
- Mercedes GLS X166 11.15-04.19
- Mercedes GLS X167 04.19-
- Mercedes S-Klasse W223 09.20-
- Opel Insignia B Grand Sport Z18 03.17-
- Opel Insignia B Sportstourer Z18 03.17-
- Volvo S60 I 224 02.19-
- Volvo V60 225,227 02.18-
- Volvo S90 234 01.16-
- Volvo V90 235,236 03.16-
- Volvo XC40 536 10.17-
- Volvo XC60 246 03.17-
- Volvo XC90 256 09.14
- Volkswagen Touareg I CR7 11.17-
- Volkswagen ID.3 E11 11.19-