| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1100 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 10,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Fiat Uno |
| Productiedatum voertuig | 1/89-12/02 |