| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Gewicht trekhaak | 14,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Fiat Ulysse 2 |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2005 tot december 2016 |