Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 4x4
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 4x4 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 122 kg |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 90 x 45 mm |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 18,6 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Omgebouwde Fiat Scudo II |
| Productiedatum voertuig | Van maart 2007 tot maart 2016 |