| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,65 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Dodge Journey inclusief vierwielaandrijving |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juni 2008 |