De Engelse groep Rhino Products werd opgericht in 2003. Dit bedrijf is uitgegroeid tot een referentie op het gebied van accessoires voor bedrijfsvoertuigen dankzij een uitgebreid assortiment van hoogwaardige producten. Elke bestelwagen kan worden uitgerust met een dakdrager, dakstangen, buisdrager, ladder, treeplanken... De afwerkingskwaliteit van Rhino Products-producten is bekend en erkend door tal van autofabrikanten, aangezien sommigen dit merk als originele uitrusting aanbieden.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montageinstructies.
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Laadvermogen | 219 kg |
| Dakboring vereist | Nee |
| Laadrol inbegrepen | Ja |
| Winddeflector inbegrepen | Nee, geprofileerde rails zijn al aerodynamisch |
| Looppad / doorgang | Nee |
| Afmetingen (L x B x H) | 2600 x 1400 x 325 mm |
| Gewicht | 31 kg |
| Montagetijd | 2h30 |
| Inhoud | Dakdrager, bevestigingsvoeten, bouten, handleiding |
| Compatibiliteit | Toyota ProAce II L2H1 met dubbele deuren |
| Fabricagedatum voertuig | Vanaf september 2016 |