De Britse groep Rhino Products werd opgericht in 2003. Dit bedrijf is uitgegroeid tot een referentie op het gebied van accessoires voor bedrijfsvoertuigen dankzij een uitgebreid assortiment producten van hoge kwaliteit. Elk bedrijfsvoertuig kan worden uitgerust met een dakdrager, dakstangen, buishouder, ladder, treeplank... De afwerkingskwaliteit van Rhino Products-producten is bekend en erkend door vele autofabrikanten, aangezien sommige dit merk als originele uitrusting aanbieden.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleiding.
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Laadvermogen | 160 kg |
| Dakboring vereist | Nee |
| Laadrol inbegrepen | Ja |
| Winddeflector inbegrepen | Nee, geprofileerde rails zijn al aerodynamisch |
| Looppad / doorgang | Nee |
| Afmetingen (L x B x H) | 3200 x 1600 x 235 mm |
| Gewicht | 31 kg |
| Montagetijd | 2h30 |
| Inhoud | Dakdrager, bevestigingsvoeten, bouten, handleiding |
| Compatibiliteit | Renault Trafic L2H1 met achterdeuren |
| Fabricagedatum voertuig | Vanaf september 2014 |