De Britse groep Rhino Products werd opgericht in 2003. Dit bedrijf is uitgegroeid tot een referentie op het gebied van accessoires voor voertuigen voor bestelwagens dankzij een uitgebreid assortiment productens van hoge kwaliteit. Elk bestelwagen kan worden uitgerust met een dakrek, dakdragers, buishouder, ladder, treeplanken... De afwerkingskwaliteit van Rhino Products-producten is bekend en erkend door vele autofabrikanten, aangezien sommigen dit merk als originele uitrusting aanbieden.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleiding.
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Laadvermogen | 74 kg |
| Dakboring vereist | Nee |
| Laadrol inbegrepen | Ja |
| Winddeflector inbegrepen | Nee, geprofileerde rails zijn al aerodynamisch |
| Looppad / doorgang | Nee |
| Afmetingen (L x B x H) | 2000 x 1250 x 215 mm |
| Gewicht | 29 kg |
| Montagetijd | 2h30 |
| Inhoud | Dakdrager, bevestigingsvoeten, bouten, handleiding |
| Compatibiliteit | Peugeot Partner L1 met dubbele achterdeuren |
| Fabricagedatum voertuig | Vanaf juli 2008 |