De Britse groep Rhino Products werd opgericht in 2003. Dit bedrijf is uitgegroeid tot een referentie op het gebied van accessoires voor bedrijfsvoertuigen dankzij een uitgebreid assortiment van hoogwaardige producten. Elk bedrijfsvoertuig kan worden uitgerust met een dakdrager, dakstangen, buishouder, ladder, treeplank... De afwerkingskwaliteit van de producten van Rhino Products is bekend en erkend door tal van autofabrikanten, omdat sommigen dit merk als originele uitrusting aanbieden.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleiding.
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Laadvermogen | 171 kg |
| Dakboring vereist | Nee |
| Laadrol inbegrepen | Ja |
| Winddeflector inbegrepen | Nee, geprofileerde rails zijn al aerodynamisch |
| Looppad / doorgang | Nee |
| Afmetingen (L x B x H) | 2200 x 1400 x 325 mm |
| Gewicht | 29 kg |
| Montagetijd | 2h30 |
| Inhoud | Dakdrager, bevestigingsvoeten, bouten, handleiding |
| Compatibiliteit | Peugeot Expert L1H1 met openslaande deuren |
| Fabricagedatum voertuig | Vanaf mei 2016 |