De Britse groep Rhino Products werd opgericht in 2003. Dit bedrijf is uitgegroeid tot een referentie op het gebied van accessoires voor bedrijfsvoertuigen dankzij een uitgebreid assortiment producten van hoge kwaliteit. Elk bestelwagen kan worden uitgerust met een dakdrager, dakstangen, buishouder, ladder, treeplank... De afwerkingskwaliteit van Rhino Products is bekend en erkend door vele autofabrikanten, aangezien sommige dit merk als originele uitrusting aanbieden.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleiding.
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Laadvermogen | 111 kg |
| Dakboring vereist | Nee |
| Laadrol inbegrepen | Ja |
| Winddeflector inbegrepen | Nee, geprofileerde rails zijn al aerodynamisch |
| Looppad / doorgang | Nee |
| Afmetingen (L x B x H) | 3200 x 1600 x 234 mm |
| Gewicht | 39,70 kg |
| Montagetijd | 2h30 |
| Inhoud | Dakdrager, bevestigingsvoeten, bouten, handleiding |
| Compatibiliteit | Nissan Primastar L2H1 met dubbele deuren |
| Fabricagedatum voertuig | Van januari 2001 tot september 2014 |