De Engelse groep Rhino Products werd opgericht in 2003. Dit bedrijf is uitgegroeid tot een referentie op het gebied van accessoires voor bedrijfsvoertuigen dankzij een uitgebreid assortiment van producten van hoge kwaliteit. Elk bedrijfsvoertuig kan worden uitgerust met een dakdrager, dakstangen, buishouder, ladder, opstapje... De afwerkingskwaliteit van Rhino Products-producten is bekend en erkend door vele autofabrikanten, aangezien sommigen dit merk als originele uitrusting aanbieden.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montageinstructies.
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Laadvermogen | 118 kg |
| Dakboring vereist | Nee |
| Laadrol inbegrepen | Ja |
| Winddeflector inbegrepen | Nee, geprofileerde rails zijn al aerodynamisch |
| Looppad / doorgang | Nee |
| Afmetingen (L x B x H) | 2600 x 1400 x 214 mm |
| Gewicht | 32,50 kg |
| Montagetijd | 2h30 |
| Inhoud | Dakdrager, bevestigingsvoeten, bouten, handleiding |
| Compatibiliteit | Mercedes Vito L1H1 met achterklep |
| Fabricagedatum voertuig | Van september 2003 tot september 2014 |