De Britse groep Rhino Products werd opgericht in 2003. Dit bedrijf is uitgegroeid tot een referentie op het gebied van accessoires voor bedrijfsvoertuigen dankzij een uitgebreid assortiment producten van hoge kwaliteit. Elk bedrijfsvoertuig kan worden uitgerust met een dakdrager, dakstangen, buizenhouder, ladder, opstapje... De afwerkingskwaliteit van Rhino Products is bekend en erkend door vele autofabrikanten, waarbij sommige dit merk als originele uitrusting aanbieden.
Eenvoudig te monteren dankzij de bijgeleverde montageinstructies.
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Laadvermogen | 107 kg |
| Dakboring vereist | Nee |
| Laadrol inbegrepen | Ja |
| Winddeflector inbegrepen | Nee, geprofileerde rails zijn al aerodynamisch |
| Looppad / doorgang | Nee |
| Afmetingen (L x B x H) | 3200 x 1600 x 234 mm |
| Gewicht | 43,40 kg |
| Montagetijd | 2h30 |
| Inhoud | Dakdrager, bevestigingsvoeten, bouten, handleiding |
| Compatibiliteit | Mercedes Sprinter L2H2 met vleugeldeuren |
| Fabricagedatum voertuig | Vanaf juni 2018 |