De Engelse groep Rhino Products werd opgericht in 2003. Dit bedrijf is uitgegroeid tot een referentie op het gebied van accessoires voor voertuigen voor lichte bedrijfsvoertuigen dankzij een uitgebreid assortiment producten van hoge kwaliteit. Elke bestelwagen kan worden uitgerust met een dakdrager, dakrails, buishouder, ladder, treebank... De afwerkingskwaliteit van Rhino Products-producten is bekend en erkend door tal van autofabrikanten, aangezien sommigen dit merk als originele uitrusting aanbieden.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleiding.
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Laadvermogen | 111 kg |
| Dakboring vereist | Nee |
| Laadrol inbegrepen | Ja |
| Winddeflector inbegrepen | Nee, geprofileerde rails zijn al aerodynamisch |
| Looppad / doorgang | Nee |
| Afmetingen (L x B x H) | 2800 x 1600 x 234 mm |
| Gewicht | 38,70 kg |
| Montagetijd | 2h30 |
| Inhoud | Dakdrager, bevestigingsvoeten, bouten, handleiding |
| Compatibiliteit | Mercedes Sprinter L1H2 met vleugeldeuren |
| Fabricagedatum voertuig | Vanaf juni 2018 |