De Britse groep Rhino Products werd opgericht in 2003. Dit bedrijf is uitgegroeid tot een referentie op het gebied van accessoires voor bedrijfsvoertuigen dankzij een uitgebreid assortiment producten van hoge kwaliteit. Elk bedrijfsvoertuig kan worden uitgerust met een dakdrager, dakstangen, buishouder, ladder, opstapje... De afwerkingskwaliteit van Rhino Products is bekend en erkend door talrijke autofabrikanten, aangezien sommige dit merk als originele uitrusting aanbieden.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleiding.
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Laadvermogen | 112 kg |
| Dakboring vereist | Nee |
| Laadrol inbegrepen | Ja |
| Winddeflector inbegrepen | Nee, geprofileerde rails zijn al aerodynamisch |
| Looppad / doorgang | Nee |
| Afmetingen (L x B x H) | 2800 x 1600 x 235 mm |
| Gewicht | 38 kg |
| Montagetijd | 2h30 |
| Inhoud | Dakdrager, bevestigingsvoeten, bouten, handleiding |
| Compatibiliteit | Ford Transit L2H3 2T met openslaande deuren |
| Fabricagedatum voertuig | Vanaf mei 2014 |