De Britse groep Rhino Products werd opgericht in 2003. Dit bedrijf is uitgegroeid tot een referentie op het gebied van accessoires voor bedrijfsvoertuigen dankzij een uitgebreid assortiment producten van hoge kwaliteit. Elke bestelwagen kan worden uitgerust met een dakdrager, dakstangen, buisdrager, ladder, opstapje... De afwerkingskwaliteit van Rhino Products-producten is bekend en erkend door vele autofabrikanten, omdat sommigen dit merk als originele uitrusting aanbieden.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleiding.
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Laadvermogen | 140 kg |
| Dakboring vereist | Nee |
| Laadrol inbegrepen | Ja |
| Winddeflector inbegrepen | Nee, geprofileerde rails zijn al aerodynamisch |
| Looppad / doorgang | Nee |
| Afmetingen (L x B x H) | 2400 x 1400 x 214 mm |
| Gewicht | 29 kg |
| Montagetijd | 2h30 |
| Inhoud | Dakdrager, bevestigingsvoeten, bouten, handleiding |
| Compatibiliteit | Fiat Scudo L1H1 met achterklep |
| Fabricagedatum voertuig | Vanaf maart 2007 |