De Engelse groep Rhino Products werd opgericht in 2003. Dit bedrijf is uitgegroeid tot een referentie op het gebied van accessoires voor bedrijfsvoertuigen dankzij een uitgebreid assortiment producten van hoge kwaliteit. Elk bedrijfsvoertuig kan worden uitgerust met een dakrek, dakdragers, buishouder, ladder, opstapje... De afwerkingskwaliteit van Rhino Products producten is bekend en erkend door tal van autofabrikanten, aangezien sommige dit merk als originele uitrusting aanbieden.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleiding.
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Laadvermogen | 116 kg |
| Dakboring vereist | Nee |
| Laadrol inbegrepen | Ja |
| Winddeflector inbegrepen | Nee, geprofileerde rails zijn al aerodynamisch |
| Looppad / doorgang | Nee |
| Afmetingen (L x B x H) | 2600 x 1400 x 214 mm |
| Gewicht | 34,50 kg |
| Montagetijd | 2h30 |
| Inhoud | Dakdrager, bevestigingsvoeten, bouten, handleiding |
| Compatibiliteit | Citroën Jumpy L1H1 met dubbele deuren |
| Fabricagedatum voertuig | Van maart 2007 tot mei 2016 |