| Compatibel voertuig | Volkswagen Golf 7 Sportsvan |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Van mei 2014 tot augustus 2020 |
| Daktype | met open dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de stangen | Staal |
| Model stangen | G3 Clop Steel |
| Maximale belasting | 75 kg |
| Vergrendeling op dak | Optioneel (zie rubriek "Accessoires" hieronder) |
| Kleur | Zwart |
| T-groeven (T-Nut) | Nee |
| Afmetingen stangen (L x b x h) | 110 cm x 5,3 cm x 2,7 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht stangen | 4,20 kg |
| Aanvullende informatie | In geval van een panoramadak wordt de maximale belasting die het dak kan dragen verminderd (zie de gebruiksaanwijzing van het voertuig) |