- Pakket
| Compatibel voertuig | Volkswagen Caddy / Caddy Maxi |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Van januari 2004 tot augustus 2015 |
| Daktype | met open dakrails |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de stangen | Staal |
| Model stangen | Thule SquareBar |
| Maximale belasting | 100 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Zwart |
| T-groeven (T-Nut) | Nee |
| Afmetingen stangen (L x b x h) | 118 cm x 3,2 cm x 2,3 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht stangen | 4,41 kg |
| Aanvullende informatie | In geval van een panoramadak wordt de maximale belasting die het dak kan dragen verminderd (zie de gebruiksaanwijzing van het voertuig) |